Bugünkü
Takvim

yine galip!

Yapay zeka yine galip!
Lengpudashi isimli , 5 gün süren seri turnuva ve final müsabakasında 6 poker oyuncusunu yenmeyi başardı. Turnuva geçtiğimiz günlerde Çin'de yapıldı. 5 gün süren müsabakadan zaferle ayrılan '' isimli yapay zeka, tam 1 milyon lira kazandı. Programın bir önceki versiyonu olan Liberatus da Ocak ayındaki 20 gün süren bir oyunda dünyanın en iyi dört poker oyuncusunu yenmişti. Böylece bu yıl ikinci defa bir yapay zeka programı başarılı poker oyuncularını yenmeyi başardı. Strateji ve blöf anlamında dikkat çeken oyunu kazanan yapay zekanın yazılımcılarından Noam Brown, "Blöf insanlara özgü diye düşünülürdü ama bunun doğru olmadığını gördük" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.