Bugünkü
Takvim

'siz çözüm olmaz

Rus askeri uzman emekli Albay Viktor Litovkin 'nin Fırat Kalkanı operasyonunu bitirmesini değerlendirerek 'Türkiye ile daha çok ortak işler yapacağız.' dedi.

  • Dünya
  • 31.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 31.03.2017 08:25
ABONE OL
Türkiye'siz çözüm olmaz

Rus askeri uzman emekli Albay Viktor Litovkin, 'nin Fırat Kalkanı operasyonunu bitirmiş olmasına ilişkin olarak, "Sadece Fırat Kalkanı operasyonu sona erdi. Ama Türkiye ile daha çok ortak işler yapacağız. Türkiye olmadan 'de hiçbir sorun çözülemez" dedi.

Rus askeri uzman Litovkin konuyla ilgili şunları ifade etti: "Türkiye'nin açıklamasını şöyle değerlendirmek lazım: Bence sadece Fırat Kalkanı operasyonu sona erdi. Türkiye kendi askeri operasyonunu sona erdirdi. Ama Türkiye ile bölgede daha çok ortak işler yapacağız. Bence Türkiye, ve İran ortak operasyonlar gerçekleştirecek."

'TÜRKİYE İLE İŞBİRLİĞİMİZ KESİNLİKLE FAYDALI'
Rus uzman sözlerine şöyle devam etti: "Türkiye ile işbirliğimiz kesinlikle faydalı. Türkiye olmadan Suriye'de hiç bir sorun çözülemez. Türkiye de bölgede DEAŞ terör örgütüne karşı mücadele dahil ciddi sorunların çözülmesinden yana. Ankara, Moskova Suriye'nin toprak bütünlüğünden yana."

kalan karakter 1000

OSMANLI OSMANLI

ABD nin ve AB nin hain oldugu kesinlesti..fakat Ruslara karsida temkinli olmali diyorum her ihtimale karsi B,C,D,E planimiz kesinlikle olmali ...IRAN yola gelirse sorun olmaz..!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 02.04.2017 07:14
tayfun tayfun

Rusya ile iliskilerimizi dahada kuvvetlendirelim bu iki yuzlu ABD rine guvenilmez

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 31.03.2017 15:43
Alp Alp

Türkiye her zaman Suriyede olacaktır, ve Fırat Kalkanı harekatı başka şekillerde sürecektir.Suriyenin toprak bütünlüğü için.Türkiye bu coğrafyada her zaman olacaktır.Bitti deyip kendimizi sınırlandıramayız.Diğerleri niye demiyor bitti diye.Kerkükteki Türkler ne olacak Herkes büyük ülke kurmaya çalışırken bu coğrafyanın Misakı Milli sınırları içinde olduğunu unutmyalım.Sonra bizim yaptığımız hareket güvenliği sağlama harekatı onların ki emperyalist paylaşım ve petrol gaz meselesi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 31.03.2017 15:31
Timbuktu Timbuktu

Rusya Türkiye`ye - Türkiye Rusya`ya muhtactir. Türkler, Gülenci-Sarlatanin oyunlarindan - ABD_ABnin Yalanlarindan ögrenmis olmalidirlar... Her gülene kapini acma - zarar görmen garantidir. Bu Rusya icinde gecerlidir - cünkü Rusya da Türkiye`ye karsi oyunun icinde oyun oynuyor, her Devlet gibi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 31.03.2017 10:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.