Bugünkü
Takvim

Ne Beachim iş!

destekçileri ve karşıtları Huntington Plajı’nda karşı karşıya geldi. Ortam fena halde gerildi. Başkanı taraftarları saldırıya geçti.

Ne Beachim iş!

ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık koltuğuna oturduğu 20 Ocak'tan beri aldığı kararlarla dünyanın tepkisini çekti. Göçmen karşıtı bir politika izlediği için ana akım medya ve sivil toplum kuruluşları tarafından eleştirildi. Trump destekçileri ise sokaklara akın etti. Ülkede Başkanı'nı destekleyenler ile desteklemeyenler arasındaki gerilim dün de devam etti. Trump'ı öven sloganlar atan yaklaşık 2 bin kişilik grup, California eyaletinde bulunan Huntington Plajı'nda gösteri düzenledi. 30 kişilik Trump karşıtı grup da plaja gidince ortam fena halde gerildi. Karşı karşıya gelen taraflar birbirlerine girdi. Trump yandaşları, yürüyüşe engel olmak için etten duvar örmek isteyen ve biber gazı kullanan karşı grubu linç etmek istedi. Trump karşıtları yumruklanıp tekmelendi. Bir genç, Trump fanatikleri tarafından boynuna sardığı giysi çekilerek boğulmak istendi. Diğer göstericilerin de bu anı kahkahalar eşliğinde izlemesi dikkat çekti. Güvenlik güçleri ise yaşanan skandal anlara müdahale etmekte gecikti. Olaylarla ilgili 3 kişinin biber spreyi kullanmak, 4 kişinin de şiddet ve saldırı suçundan gözaltına alındığı bildirildi.

'GÖREVDEN ALINABİLİR'
ABD Ulusal Güvenlik Dairesi (NSA) eski çalışanı John Schindler, Trump'ın ekibinde yer alan üst düzey isimlerin Rusya ile bağlantıları nedeniyle azledilebileceğini söyledi ve ekledi: Bu, Trump'ın başkanlığının sonunu getirebilir."kalan karakter 1000

trumpı yedirmeyiz trumpı yedirmeyiz

vay deli trump vay yürü be kim tutar seni :) yiğidin hasına deli derler :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2017 16:03
ado ado

daha çok karışacak sınız birbirinize düşeceksiniz türkiyeden bir reis çıktı dünyayı uyandırdı paranızı bu siyonistlere yedirmeyin dedi vanmınıt dedi afrikaya dev hastane kurdu suriyeye girdi pilan bozuldu havalanı yollar köprüler daha neler neler avrupa bizim önümüzde diz çökecek eyer evet çıkarsa

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.03.2017 11:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.