Bugünkü
Takvim

Gel de Nazi deme

Avrupa, Türkiye düşmanlığından Orta Çağ uygulamalarına geçti. “Sınırlarımızda ‘Evet’ dedirtmeyiz” dedi. ’nın Bern’deki Parlamentosu önünde yaptığı mitingde “Erdoğan’ı öldür” pankartına sahip çıktı

Gel de Nazi deme
Avrupa yıllarca 'insan hakları, düşünce özgürlüğü' yalanlarına bir son verdi. Konu Türkiye olunca tüm özgürlükler rafa kaldırıldı. 16 Nisan'da 'Evet' diyecek hiçbir Türk politikacıyı topraklarına sokmama kararı alan Avrupalılar bunu gerçekleştirmek için Nazi uygulamalarına başladı. Evet yanlısı Türkler'e baskı uygulayan, Türk bakanları uluslararası tüm kuralları yıkarak sınır dışı eden, köpeklerini Türk vatandaşlarının üzerine salan Avrupa, ardından sahaya 'lı teröristleri saldı. Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Hollanda, Finlandiya gibi ülkelerde 'Hayır' mitingleri düzenleyen PKK'lılar, dün ise İsviçre'nin başkenti Bern'de paçavralarını alıp sokağa çıktı. Parlamentosu önünde 'Hayır' mitingi yapan PKK'lılar açtıkları pankartlarla Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Türk halkına olan nefretlerini kustu. İsviçre'nin destek verdiği mitingde "Kill Erdoğan" (Erdoğan'ı öldür) pankartı açan PKK'lılar açıkça nefret suçu işlerken, İsviçreliler ise bu görüntüye alkışlarla destek verdi.ERDOĞAN'DAN SERT TEPKİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, pankartla ilgili sert konuştu. "Bugün İsviçre Parlamentosu'nda bakıyorsunuz ileri derecedeki aşırı terör örgütleri orada benim resmimi koyuyor. Benim şakağıma silah dayıyor. Böyle bir şey olabilir mi? Ve bu ülke İsviçre" dedi.

kalan karakter 1000

birsu birsu

onu oraya asan, astıran, soysuzlar...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2017 14:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.