Bugünkü
Takvim

'a onay

ABONE OL
Mars'a onay
ABD Başkanı , Obama'nın çıkarttığı birçok kanunu iptal etti. Ancak Amerikan Havacılık ve Uzay Ajansı'nın (NASA) gezegenine insanlı uzay aracı gönderme görevine 19.5 milyar dolarlık (70 milyar TL) maddi kaynak sağlamayı öngören bir kanunu dün imzaladı. Yeni tasarı, NASA'ya insanlı uzay uçuşu programlarını doğrudan test etme yetkisi de veriyor. Trump, "Yaklaşık 60 yıldır NASA'nın çalışmaları milyonlarca ve milyonlarca Amerikalı'ya burada, dünyada daha iyi bir geleceği ve uzak dünyaları hayal etmesine ilham verdi. Bu yasayı imzaladığım için sevinçliyim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.