Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 23.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 23.03.2017 08:58

Türkiye'nin sırlarına karşılık sığınma hakkı veriyorlar

, ve Yunanistan'ın 'cü teröristleri neden besledikleri ortaya çıktı. Faşist ülkeler Türkiye'nin sırlarını vermeleri karşılığında teröristlere sığınma hakkı tanıyor.

Türkiye'nin sırlarına karşılık sığınma hakkı veriyorlar
, ve DHKP-C gibi terör örgütlerine kucak açan Avrupa ülkeleri arasına, Norveç de katıldı. Norveç, NATO üslerinde görev yapan FETÖ şüphelisi 4 subay ve bir askeri ataşenin, Türkiye'deki 15 Temmuz darbe girişiminden sonra yaptığı iltica başvurusunu kabul etti. İltica başvurusunda bulunan kişilerin avukatlığını üstlenen Kjell M. Brygfjeld, Norveç Göçmenler Ofisi'nin iltica taleplerini kabul ettiğini doğrulayarak, bu kişilere oturma ve çalışma izni verildiğini kaydetti.

AJANLIK YAPTILAR
ABD CENTCOM Komutanı General Joseph Votel'in FETÖ'cü subaylara sahip çıkmasının sebebi anlaşıldı. Güneş'in haberine göre, NATO'da çalışan 4 subay ile askeri ataşenin Norveç'e ilticalarının kabul edilmesi, FETÖ mensuplarının Batı'ya ajanlık yaptıklarını ortaya çıkardı.

TÜRKİYE'DEN TEPKİ
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Norveç'in kararının kabul edilemez olduğunu söyledi. Kurtulmuş, Norveç'i, FETÖ denilen eşkıya çetesine sahip çıkmaktan vazgeçip, 5 FETÖ'cüyü yargılanmak üzere Türkiye'ye göndermeye davet etti. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da "Bu kabul edilebilir bir durum değildir. Avrupa, darbecilerin, teröristlerin, katillerin sığınacağı bir güvenli liman olmamalıdır" dedi.

kalan karakter 1000

muro muro

bence tepki vermek yerine dusmani bir yere yaz zamani gelir bir de natoya asker vermeye hic gerek yok bizim dedigimiz askerler gizli bilgileri bizleri satmis nato bizim askeri bize kullanmis hepsi onlarin olsun ømur boyu baksin tr ne kadar mal varligi var ise el koy ve tr ømur boyu girme yasak listesi yap incirlik denen yeri de kapatin madem bize dusmanlik yapiyorlar bosuna askerin nato da durmasi gerek yok sanirsam hepsini satil almis onlarin bildigi bilgileri degistirin sifre yada ønemli bilgileri

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.03.2017 17:23
KANDIRALI KANDIRALI

NORMAL..ÇÜNKÜ ADAMLARA TÜMGENERALLİK TÜĞGENERALLİK VERİLMİŞ...BUNLARINDA ÜLKELERİNİ SATMALARI NORMAL..AMMA ÖNEMLİ OLAN BU HAİNLERİN ORTAYA ÇIKMALARIYDI ZATEN..AYDINLIK GÜNLER YAKIN..ALLAHIN İZNİYLE..

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 23.03.2017 11:33
EVET, E,  DEVAM EVET, E, DEVAM

İYİCE AZDILAR ,MEVLA ,,NIN TOKADI YAKINDIR ,BUNLARA

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 23.03.2017 11:26
sedat sedat

ey Avrupa vatanını satan seni haydi haydi satar yarın bağırma bu hayırsızları koruma yarın çok geç olacak bunun için evet

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 23.03.2017 10:50
ihsan ihsan

vatan sevgisi imandandır hadisi şerif bunlar vatanına ihanet ediyor demekki imansızlar zaten münafık olduklarını biliyorduk

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 23.03.2017 10:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.