Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 23.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 23.03.2017 20:11

İngilizleri kendi besledikleri vurmuş!

22 Mart'da 'da meydana gelen terör saldırısının failinin İngiliz makamları tarafında bilindiği ortaya çıktı. 'lı , 2015 yıllında DEAŞ katılmak için yola çıktığı Macaristan'da yakalanmış ve sonra serbest bırakılmış.

Terör, kendisini diğer ülkelere karşı bir silah olarak kullanan Batılı devletlerin de en büyük sorunu haline gelmeye başladı. Bunun en son örneği de kendi vatandaşları olan 'lı 'e göz yuman yuman ve birçok yurttaşının katledilmesine seyirci kalan İngiltere'de yaşandı.


* Daha önce basın mensuplarının kameralarına ve objektiflerıne birçok kez takılmış

DEAŞ'LI KATİL TANIDIK ÇIKTI
'da onlarca kişinin yaralanmasına ve birçok kişinin ölümüne sebep olan Jamaika asıllı in azılı bir DEAŞ' militanı olduğu İngiliz merciler tarafından da bilindiği tespit edildi.


* DEAŞ'lı terörist Abu İzzadeen daha önce basın mensupları tarafından böyle görüntülenmiş

İNGİLİZ EMNİYETİ BİLE BİLE GÖZ YUMMUŞ!
22 Mart'ta Londra'da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili şok bir bilgi ortaya çıktı. Avrupa sınırları içerisinde elini kollunu salaya sallaya dolaşan katiller bu kendi başlarına bela oldu. DEAŞ'lı terörist Abu İzzadeen'in daha önce Suriye'yedeki DEAŞ ne katılmak için yola çıktığı fakat Macaristan'da tutuklanıp daha sonra serbest bırakıldığı belirlendi.


* Londra sokaklarında DEAŞ flamasıyla dolaşmış

2015 DEAŞ'A KATILMAK İSTERKEN YAKALANMIŞ
2015 yılının Kasım ayında Suriye gitmek üzereyken Macaristan sınırları içerisinde gizlice saklandığı bir kamyonette yakalanan 2 DEAŞ'lı teröristten biri olan Abu İzzadeen'in neden serbest bırakıldığı büyük merak konusu. 2 yıl önce DEAŞ'lı olduğu adli makamlar ve emniyet yetkilileri tarafından bilinmesine rağmen DEAŞ'lı teröristin neden Londra sokaklarında elini kolunu sallaya sallaya dolaştığı sorusu da akıllarda büyük bir yer işgal ediyor şu anda...


* DEAŞ'lı teröristin Macaristan polisi tarafından kıskıvrak yakalandığı görüntüler İngilz medyasında geniş yer bulmuştu...

İşte DEAŞ'lı terörist Abe İzzadeen ile ilgili 2015'te bir İngiliz gazetesinde yer alan o haber:İngilizlerin Müslümanların başına bela olsun diye besledği DEAŞ'lı teröristin Londra sokakların ne kadar rahat dolaştığı da aşağıdaki fotoğrafta gizli...
kalan karakter 1000

emine emine

besle kargayı, oysun gözünü . bde kılavuzu karga olanın gagası .................. tan kalmazmış . ingilizler inki de bu hesap.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.03.2017 18:06
Vatansever Vatansever

Avrupa devletleri Teröristlere sahip çıkmaya devam etsinler.Besledikleri yılanlar kendilerini sokacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 23.03.2017 16:59
kimim ben kimim ben

DAHA BETER OLACAKSINIZ İNŞAALLAH. DAHA BUNLAR İYİ GÜNLERİNİZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 23.03.2017 15:28
semi semi

ee nede olsa bunlar ingiliz sionist gevurunun islam etiketledikleri mankurt kafirlerr

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 23.03.2017 14:06
çağlayan çağlayan

önce besle terörü teröristi sonra anlaşamayınca yapsın sana terörü

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 23.03.2017 13:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.