Bugünkü
Takvim

275 liraya !

275 liraya selfie!
Selfie çılgınlığı hız kesmedi! Özellikle sosyal medya kullanıcıları arasında yaygın bir trend haline gelen için teknoloji firmaları harekete geçti. Japonya'dan bir firma, geliştirdiği yeni hizmet ile herkesin ilgisini çekti. Family Romance isimli firma, kullanıcılara fotoğraflarında yer almaları için 2 saatliğine 275 liraya oyuncu kiralamaya başladı. Öte yandan Japonlar, geliştirdikleri selfie programıyla da 'yalnızların' yardımına koştu. Öyle ki geliştirilen programda kamerayı tutan kişinin yanında güzel mankenler yer alıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.