Bugünkü
Takvim

Yuhgaristan

ABONE OL
Yuhgaristan
Avrupa'nın Türkiye aleyhindeki kampanyasına da destek verdi! Bir zamanlar Türkiye'ye umut bağlayan Bulgarlar, şimdi Türk düşmanı kesildi. Nedeni ise Bulgaristan'da Pazar günü yapılacak genel seçimlerdi. Çünkü ler öncesi bazı siyasi partiler, Türkiye'de yaşayan çifte vatandaşların Bulgaristan'a giderek oy kullanmalarını istemediklerini dile getirdi. Bunun üzerine bir grup Bulgar, Edirne'deki Kapıkule ile Hamzabeyli ve Kırklareli'nin Dereköy Sınır Kapısı karşısındaki Malotırnovo Sınır Kapısı'nın karşılarında yolları kesti. "Çifte vatandaş olan Türkler ülkemize gelmesin" dedi.

kalan karakter 1000

keskin kılıç keskin kılıç

"Çifte vatandaş olan Türkler ülkemize gelmesin" dediğiniz kişiler zaten Bulgaristan da doğmuş, doğal vatandaşı olan kişilerdi, 1989 da zorla ülkeden kovdukları kişilere şimdi gelmesin diyorlar. Ey bulgarlar; asıl siz defolun gidin! Orası Osmanlı toprağı, almanyaya kaçmanızı tavsiye ederim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 22.03.2017 10:07
vtnds vtnds

bu gostericiler parayla satin alinmis zavallilardir,.!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.03.2017 05:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.