Bugünkü
Takvim

'den 'daki gösteriye müdahale

  • Dünya
  • 22.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.03.2017 17:09
ABONE OL
İsrail'den Batı Şeria'daki gösteriye müdahale

askerleri, 'nın Beytullahim kentinde politikalarını protesto etmek amacıyla gösteri düzenleyen Filistinlilere plastik mermi ve göz yaşartıcı gaz ile müdahale etti.

İsrail askerlerinin, Filistinli direniş grupları ve insan hakları derneklerinin çağrısı üzerine İsrail'in alıkoyduğu Filistinlilere ait cenazelerinin ailelerine teslim edilmesi talebiyle Beytullahim kentinin kuzey girişinde toplanan göstericilere müdahalesi esnasında arbede yaşandı.

İşgal altındaki Doğu Kudüs ile Beytullahim arasındaki askeri kontrol noktasına yürüyen ve İsrail uygulamalarını kınayarak slogan atan Filistinlilere göz yaşartıcı gaz ve coplarla müdahalede bulunan İsrail askerleri, onlarca Filistinlinin boğulma tehlikesi ile karşı karşıya kalmasına ve bazılarının da yaralanmasına neden oldu.

İsrail'in elinde halihazırda, en eskisi Nisan 2016'dan bu yana olmak üzere aylar önce İsrail askerlerine karşı eylemlerde bulundukları iddiasıyla öldürülen 7 Filistinlinin naaşı bulunuyor.

kalan karakter 1000

Tayfun Tayfun

Bi ZIONIST KATIL ISRAIL'in yerzunden yok olmasi lazimdir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.03.2017 17:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.