Bugünkü
Takvim

’dan ’a sert tepki

ABONE OL
Beyaz Saray’dan FBI’a sert tepki
ABD'deki derin yapı, dün itibariyle Başkan Donald Trump'ı devirmek için yeni bir oyunu sahneye koydu. FBI Direktörü James B. Comey, Başkan Donald Trump ile Rusya arasında var olduğu ileri sürülen ilişkinin soruşturulduğunu ilk kez resmi olarak duyurdu. Seçimlere Rus müdahalesine ilişkin "hiçbir kanıtın olmadığını" söyleyen Beyaz Saray Sözcüsü Spicer, Trump'ın Obama tarafından gizlice dinletildiği iddiaları konusunda ise, Başkanı'na tepki göstererek, "bizi doğrulayacak kanıtlar ortaya çıkacaktır. Saçma açıklamalar" dedi.

kalan karakter 1000

tevfik tevfik

obama ve clinton ikilisi hala ,devrede kuyusunu kazmaya devam ediyorlar trump un ,trump bunların acısını kötü çıkartacak,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 22.03.2017 08:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.