Bugünkü
Takvim

Tehdidin sınırı yok

ABONE OL
Tehdidin sınırı yok
Avrupa "Evet"in önünü kesmek için hainlikte sınır tanımadı. Alman belediyeler, AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker'in Hannover programının iptali için antidemokratik yöntemlere başvurdu. Eker'in konuşma yapacağı cami, ibadete kapatılmakla tehdit edildi. Bununla kalınmadı imama 20 bin Euro para cezası kesileceği bildirildi. Aşağı Saksonya'da hiçbir siyasi faaliyet yapılmayacağına dair dört ayrı yazı çıkarıldı, birinde de Eker'e hapis cezası öngörüldü. Eker, Alman belediyelerin keyfi tutumuna karşı hukuki süreci başlattı.

HAZAL ATEŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.