Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 21.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 21.03.2017 18:30

katil Esed'in uçağını düşürdü!

Özgür Ordusu'nun () en büyük kollarından biri olan Rahman grubu, sivilleri bombalayan Suriye uçaklarından birini Cobar semalarında uçarken düşürdü.

ÖSO katil Esed'in uçağını düşürdü!
Özgür Ordusu'nun () en büyük kollarından biri olan Rahman grubu, Cobar Mahallesi, Ugdet El Panaroma, Abbasiler Garajı'nı ve Erbin şehrini bombalayan Suriye uçaklarından birini Cobar semalarında uçarken düşürdü.

güçlerine ait savaş uçakları ÖSO'nun elinde bulunan mahallelere bugün 30 daha fazla saldırı düzenledi. Suriye rejim güçleri karadan karaya füzelerle ÖSO'nun elinde bulundurduğu mevkilere saldırıda bulundu.

Suriye rejim güçleri Faris Huri caddesi, Otostart El Adevi, Saha El Abbasiyin ve Abbisiler Garajı'na giden bütün yolları trafiğe kapattı. ÖSO, Şam yakınlarındaki önemli tepeleri DEAŞ'tan temizledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.