Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 20.03.2017 Gazete
ABONE OL

lılar isyan etti

Hollandalılar isyan etti
Hollanda'da Türkiye ve İslam karşıtı yaşanan uygulamalar, vatandaşlarına da pes dedirtti. Hollanda'da, Irkçılığa Karşı Uluslararası Eylem Günü'nde, 21 Mart Komitesi tarafından düzenlenen " ve ayrımcılık için ayağa kalk" gösterisine yaklaşık iki bin kişi katıldı. Amsterdam kentindeki De Dam Meydanı'nda bir araya gelen göstericiler, Dokwerker Meydanı'na kadar ellerindeki, "Irkçılık ve ayrımcılığa karşı hep beraber", "Mültecilere kapımız açık", "Wilders'e hayır, PVV partisine hayır, ırkçılığa hayır", "Duvarlar yıkılsın", "Popülizme ve İslamofobiye karşı" yazılı pankartlarla müzik eşliğinde yürüyüş yaptı. Aralarında çok sayıda Hollandalı'nın yanı sıra farklı etnik kökenlerden ve topluluklardan göstericilerin katıldığı yürüyüşte, şiddete, savaşa, ırkçılığa, ayrımcılığa ve İslamofobiye hayır mesajları verildi.


Avrupa'da yükselen ırkçılık Hollanda'da zirve yaptı. Binlerce Hollanda vatandaşı Türkiye ve Müslümanlar'a yapılan iki yüzlülüğü protesto etmek için Amsterdam sokaklarını doldurdu.

kalan karakter 1000

Alp Alp

Sağduyunun sesi ,tebrik etmek lazım demekki dünyayı iyi analiz eden ve doğrulardan yana tavır alan Hollandalılarda var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 20.03.2017 16:31
ihsan ihsan

hollandada aklı başında insanlar var elbette ama az<ınlıkta herhalde

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 20.03.2017 09:18
t&#252;rk türk

demek ki hepsi haçlı değilmiş içlerinde İNSAN olanda varmış.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 20.03.2017 09:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.