Bugünkü
Takvim

’nın ödü koptu

Fransa’nın ödü koptu
Her defasında insan hak ve özgürlüklerinden bahsedip teröristlere kucak açan , dün patlama ve silah sesleri ile yankılandı. Terör saldırısını akla getiren ilk olay, sabah Uluslararası Para Fonu'nun () Paris'teki ofisinde yaşandı. IMF ofisine giden bir ın açılmasıyla yaşanan patlamada bir kişi hafif yaralandı. Fransa'nın güneyindeki Grasse şehrinde de silahlı saldırı vardı. Alexis de Tocqueville adlı askeri okula ateş açıldı. Saldırganın okulda eğitim gören 17 yaşındaki bir genç olduğu açıklandı. Olayda okul müdürü dahil 8 kişi yaralanırken, saldırgan polis tarafından yakalandı. Fransız emniyet yetkilileri, olayın lise müdürü ile tutuklanan öğrenci arasındaki şahsi sorunlar yüzünden olma ihtimalinin yüksek olduğunu açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.