;
FBI’dan Alman devine darbe
FBI, Volkswagen'e ağır bir darbe vurdu. 2014 ve Mart 2015 döneminde Alman otomotiv devi 'ın ABD yasalarına uyum ofisinin başında bulunan Oliver Schmidt, Florida'da emisyon skandalına yönelik yürütülen bir soruşturma kapsamında Detroit'te tutuklandı. Volkswagen ise yaptığı açıklamada, ABD Adalet Bakanlığı ile işbirliğinin sürdüğünü, fakat yürüyen bir soruşturma ile ilgili şu aşamada henüz bir açıklama yapılmayacağını bildirdi. Volkswagen hakkında New York ve Massachusetts federal savcılık ofisleri tarafından yürütülen soruşturmada hazırlanan iddianameye göre Oliver Schmidt, Alman devinin ABD emisyon yasalarını ihlal etmesinde önemli bir rolü oldu.
Etiketler: ,

kalan karakter 1000

Alp Alp

Kapitalizm kar hırsının yoksullar üzerinde insanı aldatmaya dayalı mükemmel örgütlenmesidir.Ha Amerika ha Almanya aralarındaki rekabet kardan pay almak.Yeni bir paylaşım savaşı başladı bunun için Ortadoğuda insanların kanı akıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.01.2017 14:41
BGK BGK

Avrupada ALMANYA güçlendi Fransa saldırılarla durduruldu İTALYA küçültüldü ABD İngiltere güçlensin diye kozlarını oynuyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.01.2017 11:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.