Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 21.11.2016 21:03
  • Son Güncelleme: 21.11.2016 21:21

skandalında son perde

Wikileaks’in sızdırdığı bir grup e-posta aracılığı ile gündeme gelen ve büyük yankı uyandıran pizza gate skandalı ’e sıçradı. Farklı mekan ve zaman dilimlerinde, kameralar önünde çocuklara olan yaklaşımları örnek gösterileren Biden’in olduğu iddia ediliyor.

Pizzagate skandalında son perde

Biden'in çocuklara olan yaklaşımları sosyal medyada hızla viral haline geldi. Çocuk i konusunda son derece hassas kuralları olan toplumunda, Biden'in yaklaşımları sosyal medya üzerinden eleştiri konusu haline getirildi.

Tartışmalara konu olan videolardan bir tanesi, Biden'in Cumhuriyetçi Parti senatörlerinden biri ve senatörün kalabalık ailesi ile bir araya geldikleri gün, fotoğraf çekimleri esnasında kayıt altına alınmış.

Senatörün genç kızı ile tanışan Biden'in genç kıza kaç yaşında olduğunu sorduğu kayıt esnasında işitilebiliyor, kızın 13 yaşında olduğunu öğrenen Biden "Ah 13 yaş…" diyerek yerine geri dönüyor. Fakat ilerleyen saniyelerde fotoğrafın çekileceği esnada, senatörün 13 yaşındaki kızı fotoğraf karesinde ortada görünsün diye annesine ve dolayısıyla hemen yanındaki Biden'e yaklaşıyor.

Fotoğraf çekimi bittiğinde, Biden'in aniden genç kızı kolundan tutarak kendisine doğru çekmeye çalışması, ardından kızın kulağına eğilerek anlaşılamayan bir şeyler fısıldaması, ardından kızı öpmeye çalışması -başaramaması- görüntülerde en fazla dikkat ve tepki çeken kısımlar olarak tanımlanabilir.

Beden dillerine baktığımızda Biden'in aşırı rahat ve samimi tavırları, genç kızın Biden'den uzak durmak için gayret sarfedişi, kızın babasının da bu yakınlaşmaya tanık olduktan sonra hoşnutsuz bir yüz ifadesine büründüğü dikkat çekiyor. El sıkışarak ortamdan ayrılma faslına geçildiğinde, adam kızına bu fasıla dahil olmak yerine hızla annesini takip ederek uzaklaşmasını söyleyen bir göz ifadesiyle kızın Biden'e daha fazla yaklaşmadan ortamı terk etmesini sağlıyor.

BAŞKA ÖRNEKLER DE VAR
Biden'in çocuk yaştaki bireylere kameralar önündeki yaklaşımları Amerikan toplumunda yıldan yıla artış gösteren şekilde daha büyük bir tepkiyle karşılanan bir endişesinin uzantısı mı olduğu, ya da Biden'in görüntülerdeki vücut dilinde kuşku uyandıracak unsurlar olup olmadıkları, konunun uzmanların yorumunu gerektirecek nitelikte belirsiz bir şekilde gerçekleşiyor.

Benzer yorumlara neden olan farklı videolarda Biden'in çocuk yaştaki genç kızlara olan yaklaşımlarında genelde bir tuhaflık olduğu intibasını pekiştirecek farklı içerikler de bulunuyor. Farklı zaman ve mekanlarda kayıt altına alınmış görüntülerde, 'ın küçük kızlarla duygusal bir bağ kurduğu intibasını güçlendirecek nitelikte görseller karşımıza çıkıyor, bununla birlikte Joe Biden'ın sayısız video ve fotoğrafta karşımıza çıktığı haliyle, genelde kadınlara karşı kolaylıkla taciz olarak yorumlanabilecek nitelikte samimi tavırlar göstermeyi tercih ettiği de bir başka dikkat çekici konu.

AİLEDE DE VAR
Joe Biden'in ailesinde pedofili konusunda hiç anı yok diyemeyiz. 2015'in Mayıs ayında, 46 yaşında beyin kanseri nedeniyle hayatını kaybeden Joe Biden'in oğlu, Joseph R. 'Beau' Biden III, hayattayken başarılı bir avukattı ve bir pedofili olduğu ve çok sayıda ve tecavüze karıştığı anlaşılan çocuk doktoru Earl Bradley'in ömür boyu hapis cezası almasını sağlayan kişi olmasıyla tanınıyor.kalan karakter 1000

can can

Kesin kasetleri vardır, bizim hackerler bulsa bu kasetleri ne olur acaba

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 22.11.2016 15:23
sahm sahm

Cocugun kulagina anlasilamayan degil gayet iyi anlasilabilen "do you know how horny i am" yani "canimin seni ne kafar cektiginin biliyormusun" dedigi duyuluyor. Ben bunu su an terbiyeli bir sekilde cevirdim tam anlamini vermeden. Adam resmen sapik ve kimse ona engel cikaramiyor her seyi alenene yaptigi halde..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 22.11.2016 11:32
tesa tesa

biden , obama, clinton, kerry, bush bunlar ruh hastasi psychopatlar asil bunlar ömur boyu hapiz cezasi yatmalri lazim bu paranoidler kendi hukumetlerini yillarca iskence yapmislar kucuk cocuklarla iliskiye girmisler, trump geldi daha yeni seyler ortaya cikiyor amerika daha yeni uykudan kalkiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 22.11.2016 09:32
VATANIM VATANIM

YUH YA BU BIDEN KIZ COCUKLARINI TACIZ EDIYOR SEREFSIZ UTANMAZ BU RESIMLERI AVRUPANIN GÖZÜNE GÖZÜNE SOKALIMKI HALINIZI BILIYORUZ DIYE

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 22.11.2016 02:42
izlenimler izlenimler

Skull

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır0
cevapla 21.11.2016 23:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.