Bugünkü
Takvim

fashion

, kanlı saldırılar yaptı! İki yüzlü dünya ise bir yandan ü kınarken bir yandan da sına el attı! DAEŞ’in 304 kişilik zengin görünümlü teröristinin bulunduğu ortaya çıktı. Bu militanların , gibi markaların kıyafetlerini giyinip eleman devşirdiği anlaşıldı. İkna yöntemi olarak da ’nın metotlarını kullandıkları saptandı.

Terör fashion
Dünya örgütü 'i seyre daldı. Kanlı örgüt dört bir yanında saldırılar yaptı. Başta ABD olmak üzere tüm ülkeler DAEŞ üzerinden İslam'ı hedef aldı. Ancak yapılan incelemeler DAEŞ'in içinde binlerce yabancı savaşçısının olduğunu ortaya çıkardı. Bu militanların sayısının 30 binden fazla olduğu açıklandı. Özellikle İngiltere, Fransa, Almanya, ABD ve Belçika'dan çok sayıda kişinin DAEŞ'e katıldığı ortaya çıktı. İşte DAEŞ konusunda ikiyüzlü davranan dünya, terörün modasına sarıldı. DAEŞ'in içinde yabancıların oluşturduğu 304 kişilik zengin görünümlü teröristin bulunduğu açıklandı. 'de eğitim alan bu ekibin, ünlü markaların kıyafetlerini giyinip Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerindeki üniversitelerin çevresindeki kafelere gittiği anlaşıldı. Örgüt üyelerinin , , gibi ünlü markaları giyinip zengin çocukları devşirdiği ortaya çıktı. Bu ekibin ABD gizli servisi tarafından uygulanan ikna tekniğini kullandığı açıklandı. Öte yandan DAEŞ'in kanlı sına canlı bombalar katıldı. DAEŞ'in elinde intihar yelekleriyle birlikte 400 kişilik canlı bomba ekibinin bulunduğu ortaya çıktı. DAEŞ okullarında canlı bomba eğitimi verilen bu gençlerin 20'nin üzerinde ülkeden DAEŞ'e katıldıkları anlaşıldı. Aralarında İngiliz, Amerikan, Fransız, Alman, Tunuslu ve Libyalı'nın da bulunduğu canlı bombaların emir beklediği saptandı. Bugüne kadar 100'ün üzerinde canlı bomba saldırısı gerçekleştiren DAEŞ'in, özel bir beyin yıkama taktiği kullandığı açıklandı.


ABD, her daim DAEŞ'i kınadı. Ancak aynı ABD'de geçen yıl DAEŞ şov vardı! New York Moda Haftası'na katılan bir modacı, DAEŞ'li teröristlerden esinlenip bir marka hazırladı.

DAEŞ'in militanları, küresel moda devlerinin markalarını giyinip öğrenci avına çıkıyor.

kalan karakter 1000

Adil Adil

Ya sabir , yasabir , ya sabir,.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.07.2016 00:47
ATABEY ATABEY

Eski CIA başkanı David Petraus! namı değer çuvalcı paşa!! işid' i, aldığı görev nedeni ile kurduğu biliniyor..şuanda Irak' ta ofisi var.Bölgeyi ve dünyayı korkutmak için hedefleri önce orta doğu, sonra kimden ne almak istiyorlar ise şiddeti kullanarak ve bütün örgütleri de içine katarak büyük bir terör sarmalı,yada girdabı ile saldırıyorlar..İşte Bunun adı direkt ABD, yada CIA, yada Pentagon..bunu bütün devletler bilir,fakat uluslar arası ilişkiler gereği bizler olanları çok fark etmeyiz.cevap gayri nizami harp olarak verilir..aksi taktirde 3.dünya savaşı kaçınılmaz olurdu..IŞID' de tam bu yüzden kuruldu zaten

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.07.2016 00:16
misafir misafir

İnşallah günün birinde daeş ten belalarını bulurlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.07.2016 12:18
fidan fidan

rabbim aklimizi koru

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 07.07.2016 05:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.