Bugünkü
Takvim

Gerçek aşk

Gerçek aşk
ABD'nin Güney Dakota eyaletine bağlı Huron'da yaşayan Jennifer Hiles'in (28), hayat hikayesi yürek burktu. Atardamarlarındaki bir bozukluk nedeniyle cildi besleyen kan akışının olmaması (AVM) hastalığı olan kadın, onlarca kez ameliyat geçirdi. Ancak bir türlü şifa bulamadı. Kalp krizinden defalarca ölümün eşiğine geldi. Bu hastalık nedeniyle yüzünde sürekli şişlikler oluştu. Hayatı boyunca hiç kimse onunla arkadaş olmadı. Bir gün girdiği biyoloji dersinde tüm hayatı değişti. Dustin VanOverschelde ile tanıştı. İkili sevgili olup evlendi. 2 tane de çocukları oldu.

, önümüzdeki aylarda yeni bir operasyon geçirecek. Doktorları sorunun çözüleceğini belirtirken Hiles'in tek isteği dışarıda çocukları ve ailesiyle diğer insanlar onu dikizlemeden vakit geçirebilmek...

kalan karakter 1000

Ahmet Ahmet

Allah sifalar versin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 23.04.2016 19:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.