Bugünkü
Takvim

Savaşacak değiliz

ABONE OL
Savaşacak değiliz
Düşürülen uçağın ardından Dışişleri Bakanı , Rus mevkidaşı Lavrov'la ilk kez görüştü. Yapılan telefon görüşmesinde Lavrov'dan tansiyonu düşüren açıklamalar geldi. Görüşmede Rus ve Türk halkları arasındaki dostluğu, bu olayların dışında tuttuklarını belirten Lavrov, şunları kaydetti: "Elimizdeki bilgilere göre provokasyona yönelik önceden planlı bir saldırı olduğuna inanıyoruz. Uçağın düşürülmesi olayının uçuşa yasak bölge planını kabul ettirmek için kullanılmayacağını umuyorum. Türkiye'ye karşı savaşacak değiliz ama ilişkilerimizi ciddi şekilde gözden geçireceğiz." Mevlüt Çavuşoğlu'nun ise uçağın Türk sınırları içinde olduğunu söylediği belirtildi. Bu arada iki bakanın bir araya geleceği de vurgulandı. Görüşmenin 3-4 Aralık'taki Belgrad'daki AGİT zirvesinde gerçekleşeceği öğrenildi.

kalan karakter 1000

MUSTAFA MUSTAFA

türkiye bunlara inanman tedbiri elde birakman

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.11.2015 12:18
vefa vefa

istersen savaş, senin tüm yaptırımların bir boğaz etmeyeceğini dünya alem biliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.11.2015 08:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.