Bugünkü
Takvim

Projelere bakacağız

ABONE OL
Projelere bakacağız
Rusya Devlet Başkanı , uçak krizinin ardından Rus vatandaşlarına "Türkiye'ye seyahat etmeyin" uyarısında bulundu. Putin, önceki gün Rus Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un yaptığı uyarıya destek çıkarak "Bu, uçağımızın tahrip edilmesi ve pilotumuzun ölümü gibi böylesi trajik olayların ardından alınması gereken bir önlem" dedi. Rusya Başbakanı Dmitry Medvedev, Rus savaş uçağının Türkiye tarafından düşürülmesi nedeniyle bazı ortak projelerin iptal edilebileceğini söyledi. Rus hükümetinin internet sitesinde yer alan yazılı açıklamasında ayrıca bu nedenle Türk şirketlerinin Rusya'da pazar kaybedebilecekleri ifade edildi. Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov ise "Şu anda (Türkiye ile) projelerin geleceği konusunda değerlendirme yapmak istemem, şu anda cevap veremem... Şüphesiz mevcut tüm projeler yakından incelenecektir" açıklamasını yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.