Bugünkü
Takvim

'Türkler 'e ders verdi'

İngiliz gazetesi Türk hava sahasını ihlal eden Rus uçağının düşürülmesine ilişkin haberinde 'Türkler 'e ders verdi' ifadelerine yer verdi.

  • Dünya
  • 25.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.11.2015 10:51
ABONE OL
'Türkler Putin'e ders verdi'
İngiltere'de yayınlanan gazetesi, Rus savaş uçağının Türk hava sahasında düşürülmesini yorumlayarak, Rus Devlet Başkanı Vladimir 'in bir ders aldığını yazdı.

Gazetenin savunma editörü Con Coughlin, "Putin eğer ateşle oynarsa, sonunda yanacak" başlığı ile ele aldığı köşe yazısında, Rusya'nın bugüne kadar Gürcistan'dan Kırım'a, Doğu Ukrayna'dan Baltıklara ve Suriye'ye birçok bölgede ülkelerin içişlerine karıştığını hatırlatarak, NATO'nun, Putin'i diğer ülkelerin sınırları ile ilgili ukala tutumunu gözden geçirmeye ikna etmek için fazla bir şey yapmadığını iddia etti.TÜRKLER RUSLARA DERS VERDİ
Gazete, Rusya'nın Türk hava sahasını daha önce de ihlal ettiğini belirterek, olayı "Türkler Ruslara ders verdi" şeklinde yorumladı.

Putin'in, Türkiye'nin çıkarlarını koruma noktasında kararlı olduğunu anlayamadığını söyleyen Coughlin, Rusların, Türkiyenin etnik müttefiklerine saldırmasına göz yummasının beklenmemesi gerektiğini bu durumun Türkiye ile Rusya'yı askeri olarak karşı karşıya getirebileceğini yazdı.

kalan karakter 1000

mustafa mustafa

ey araplar rusya sizin sinirinizi ihlaetseydi ne yapardiniz amerikayami sikayet ederdiniz yoksa tekbasiniza mi hareket edip o ucagi düsürürdünüz sizi dürzüler

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır4
cevapla 25.11.2015 12:41
akli akli

kardeş yanlışsın burada insanlar sen yatarken reise dua ediyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 25.11.2015 18:22
birsu birsu

araplar a dürzü demeden önce,, gerçek dürzünün kimler olduğunu bilmeniz gerekir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 25.11.2015 18:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.