Bugünkü
Takvim

alındı

Kızıldağ alındı
rejim güçlerinin Irak, Afganistan ve Lübnanlı Şiiler ile Rus jetlerinin ortaklığıyla Suriye'nin ne yönelik saldırıları sürerken, Bayırbucak'tan çok çarpıcı bir haber geldi. Türkmen birliklerinden Sultan Abdülhamit Han Tugayı'nın Basın Sözcüsü Mustafa Abdullah, Kızıldağ'ın geri alındığını duyurdu. Abdullah, "Bu çatışmalar boyunca bir adet tank, 3 tane 14,5 Doçka, bir tane buldozer alınmıştır. Yüzlerce rejim askerleri, Şii milisleri ve Mihraç Ural teröristleri öldürüldü" dedi.

kalan karakter 1000

hakka hakka

iran bir düşman.gidip ışidle değil türkmenlerle savaşıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.11.2015 18:44
mehmet mehmet

o topraklar ve orada yaşayanlar bir gün bu bayrak altına girecek inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 25.11.2015 09:56
Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

buda hem ruslara hem esed katiline iyi bir ders oldu.....üstelik ukrayna...dünü resmi tatil olarak kutlarsa sasirmayin....cok mutlular...Kiev....daha bi r tane rus ucagini indirebilmis deyil.....düsende teknik arizadan düstü....

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 25.11.2015 08:56
matador matador

nerdesin? milliyetçi hakaret partisi,bu insanlar türk değiımi?niye bir çift kelime etmiyorsunuz. nerde sizin Turancılığınız?

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 25.11.2015 08:49
HASAN HASAN

Allah yar ve yardımcınız olsun tüm dualarımız sizinle inşaallah Bismillahirrahmanirrahim inna fetahna leke fethan mübina.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 25.11.2015 08:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.