Bugünkü
Takvim

Trump'tan 28 Şubat uygulaması

ABD'de Cumhuriyetçilerin başkan aday adayı , skandal bir açıklamada bulundu. Trump kendisine sorulan "Müslümanların kayıt altına alınmasını destekliyor musunuz?" sorusuna "Kesinlike bunu uygulamak isterim. Kesinlikle" diye yanıt verdi.8 Şubat darbesinin medya baronu Aydın Doğan’ı ortağı Trump ile yine bir 28 Şubatçılık aynı müşterekte buluşturdu.

  • Dünya
  • 21.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.11.2015 16:13
ABONE OL
Trump'tan 28 Şubat uygulaması
ABD'de Cumhuriyetçilerin başkan aday adayı Donald Trump'un, ülkedeki Müslümanların merkezi bir veri bankasında kayıt altına alınması gerektiğine dair açıklamaları tepkilere yol açtı.

Geçen perşembe günü Ioawa Eyaleti'nde partisi tarafından düzenlenen bir etkinliğe katılan Trump, burada kendisine yöneltilen "Müslümanların kayıt altına alınmasını destekliyor musunuz?" şeklindeki soruya, "Kesinlikle bunu uygulamak isterim. Kesinlikle" diye yanıt vermişti. Trump, Müslümanların sadece camilerde değil, değişik ortamlarda da kayıt altına alınabileceğini söylemişti.

kalan karakter 1000

misafir misafir

sen şimdi müslümanları karşına alarak seçim kazanacağınımı sanıyorsun.sen yinede onları söylemeye devam et.duymayan kalmayana kadar.seçimlerden sonrada ben nerde hata yaptım dersin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.11.2015 23:29
mustafa mustafa

ey müslümanlar yeter artik birlesin ve müslüman düsmanlarina firsat vermeyin

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.11.2015 23:15
ömerr ömerr

surat dönmüş ya şeytanın en çirkin yavrularından biri olsa gerek.hınzır eti yemekten hınzıra dönmüş bunun gibilerinin ne demesini bekler insan..fakat firavunun soyu kıyamate kadar devam edecek .müslümanlarda bu kafirlerle mücadeleye vesslam..

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.11.2015 19:23
misafir misafir

zaten gücünüz yetseydidi şimdiye türkiyeyi kaca bölerdiziniz şükür bizim imanımız var elhamdurullah

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.11.2015 18:52
AY ve YILDIZ AY ve YILDIZ

Domuz bile su suratsiz beyin hucreleri zedelenmis yaratiktan daha guzel demek zorunda birakiyor. Onun gibi irkcilara Allah firsat vermesin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 21.11.2015 17:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.