Bugünkü
Takvim

İki yüzlü Almanya

ABONE OL
İki yüzlü Almanya
Almanya, Türkiye'deki Facebook kullanıcıları, "Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti veya Türkiye için hakaret ve iftira dolu" mesajlara tam destek verdi. Hepsinin 'özgürlük' olduğunu iddia eden Almanya, konu kendi ülkesi ve Başbakan Angela olunca, iki yüzlülüğünü ortaya koydu. Hamburg Savcılığı, Facebook şirketinin Kuzey Avrupa Müdürü Martin Ott hakkında "halkı kışkırtmaya kasıtlı bir şekilde yardımcı olmak" suçlamasıyla soruşturma başlattığı ortaya çıktı. Hamburg Savcılığı Sözcüsü Nana Frombach, sosyal paylaşım sayfası Facebook'ta kullanıcıların paylaştığı nefret içerikli mesajların silinmemesinden dolayı, Würzburg'da yaşayan bir avukatın şirketin Kuzey Avrupa Müdürü hakkında suç duyurusunda bulunduğunu doğruladı. Çünkü özgürlük sadece onların çıkarları içindi.

kalan karakter 1000

nizamül mülk nizamül mülk

simdimim biliyoruz ki almanya ve avrupa iki kirli yüz oldugunu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.11.2015 16:03
sariyerli sariyerli

turkiyede ozgurluk yok diyen bazi vatandaslarimiz gidin bakin almanyada nasil yasiyorlar gorun.hepsi kedi gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 13.11.2015 18:39
ragıp güven ragıp güven

almanya da ne özgürlüğü varmış hemen sayayım,sex ve uyuşturucu zaten bu ikisiyle bütün hepsini salak yapmışlar,diğer saygı diye sunulan herşey sistemin getirdiği korkuya dayalı,bana göre avrupanın tamamı asosyal ve korku nun hükmettiği zavallı bir yaşamı seve seve kabul etmiş silik bir yaşamı olan topluluktur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 13.11.2015 18:05
vatan66 vatan66

türkiyenin başına musallat etmeye çalıştığınız bütün pislikleri allah tepesinzden aşşa getirsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 13.11.2015 13:48
misafir misafir

işte özgürlük böyle birşey.özgürlüğüde özgürce kısıtlayabilmeli.kısıtlayamazsa savcılık soruşturma başlatır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 13.11.2015 08:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.