Bugünkü
Takvim

Çok ayıp komşu

ABONE OL
Çok ayıp komşu
2010 yılından beri insanlık dramına sessiz kalan Avrupa ülkeleri minik Aylan'ın cansız bedeni kıyıya vurunca bir nebze hareketlendi. Kapılarını açacaklarını duyurdu. Ancak, 1 hafta sonra sözlerinden çaydı. Milyonlarca masum insan itilip kakıldı. Orantısız güç ile tamamen sivil insanlara saldırdı. Türkiye ise 4 milyonunu aşkın sığınmacı ile insanlık dersi verdi. Dün Yunanistan'da ortaya çıkan görüntü Avrupa zihniyetini bir kez daha ortaya koydu. Samos Adası'ndaki devlet hastanesi morgundaki kadın ve erkek karışık halde mülteci cesetlerinin üst üste atıldığı ve otopsi için haftalarca bekletildiğine dair fotoğraflar yer aldı.

kalan karakter 1000

ömerr ömerr

ne placaktı ki....işte biz müslümanların elhamdulillah farkı bu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.11.2015 21:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.