Bugünkü
Takvim

İtalya'da Deniz dalgası

Juventus kulübünün başkanı ile eski manken 'ın yasak aşkı İtalya'yı sarstı. Çift, öpüşürken ve el ele yakalandı...

ABONE OL
İtalya'da Deniz dalgası
Türk manken 'ın 'Yalan Rüzgarı' dizisini aratmayan aşk hayatı, İtalyanlar'ı dağıttı. Juventus kulübünün başkanı ile eski manken Deniz Akalın'ın yasak aşkı ilk kez belgelendi. Her ikisi de evli olan çift, Torino'nun merkezinde el ele ve öpüşürken fotoğraflandı. İtalyan basını ihanetin belgesi resimleri çarşaf çarşaf yayınlarken, Deniz Akalın'ın yerine yanlışlıkla Deniz Akkaya'nın resmini koyması güldürdü. Andrea Agnelli'nin 10 yıldır evli olduğu 2 çocuğunun annesi İngiliz eşi ihaneti öğrenince evi terk etti. Manken Eva Herzigova'nın araya girmesi de, Londra'ya taşınan Winter'ı İtalya'ya, eşine döndürmeye yetmedi. Deniz Akalın'ın, Juventus'un Pazarlama Müdürü olan eşi Francesco Calovo da, aldatılmaya dayanamayıp kulüpten ayrıldı. Skandal aşkın kahramanları çatırdayan evliliklerini umursamadı.Aşklarını bugüne kadar gizleyen çift, Torino'nun merkezinde el ele yürürken paparazzilere gülüp geçti.Francesco ve Deniz 2012 yılında İstanbul'da evlendi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.