Bugünkü
Takvim

Yalnız bir adam

Yalnız bir adam
Dünyanın en zengin futbolcusu olan Portekizli Cristiano Ronaldo'yu konu alan yeni bir belgesele göre, futbolcunın aslında yalnız bir hayat yaşadığı ortaya çıktı. Dün gösterime giren olan filmin yönetmeni, daha önce ödül kazanan Formula 1 efsanesi Ayrton Senna'nın yaşamını da belgeselleştiren James Gay-Rees.

FEDAKARLIK ÜNLÜ
Yönetmen James Gay-Rees., "Ronaldo herhalde dünyanın en ünlü insanlarından biri. İnsanlar onu tanıdığını sanıyor ama aslında en ufak bir bilgileri bile yok. Cristiano Ronaldo'nun çok küçük bir arkadaş çevresi var ve kendisini sadece aile bireyleriyle çevreliyor. Bu düzeyde bir oyunculuk sergileyebilmek için yapmak zorunda olunan fedakarlık, birçoğumuzun asla ve asla anlayamayacağı düzeyde" dedi. Belgesel film ekibi, Real Madrid ve Portekiz milli takımının oyuncusu Ronaldo'yu bir yıl süreyle izledi ve günün 18 saati kayıt altına alındı..

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.