Bugünkü
Takvim

İngiliz için tek şans

ABONE OL
İngiliz için tek şans Türkiye
İngiltere, açıklarında düşürülen Rus yolcu uçağının ardından ülke uçuşların iptal edilmesiyle başlayan bir sorunu çözmek için 'nin kapısını çalmak üzere... Yaklaşık 15 bin in ülkede mahsur kaldığına dikkat çeken İngiliz medyası, Türkiye'nin bu konuda çok güçlü olduğunu ve İstanbul üzerinden transferlerinin sağlanması için Ankara ile görüşüleceğini yazdı. Monarch Havayolları'nın 13 Kasım'dan itibaren uçuşları, Thomas Cook ve Thomson şirketlerinin de gelecek haftadan itibaren paket tur satışlarını başlatması da, İngiltere'de tepki çekti. İngilizler, sosyal medyada, "Gidenler geri dönemiyor, tur şirketleri hırsızlık yapar gibi tur satıyor" diye tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.