Bugünkü
Takvim

Hilbert'e şok!

Almanya'nın Bayer Leverkusen takımında forma giyen eski Beşiktaşlı oyuncu , eşiyle kavga etti. Şikayet üzerine futbolcu 10 gün evden uzaklaştırıldı. Anahtarına da el koyuldu

ABONE OL
Hilbert'e şok!
Bayer Leverkusen'de forma giyen Beşiktaş eski oyuncusu Roberto Hilbert, hayatının darbesini yedi! Eşi Saba Hilbert ile tartışan Alman futbolcu Hilbert'in Köln'deki evine polis geldi ve kavgaya müdahale etti. Geçirdiği sakatlıktan sonra henüz sahalara dönemeyen Hilbert'in komşuları, pazar günü öğle saatlerinde polisi arayarak, futbolcunun evinden büyük gürültü geldiğini bildirdiler. Polis, on yıllık eşi Saba ile yüksek sesle tartışan futbolcunun evine geldi. Tarafları sakinleştirip dinledikten sonra da Hilbert'in on gün eve gelmesini yasakladı. Polis, futbolcuda bulunan evin anahtarlarını da aldı.Bugüne kadar örnek bir çift olarak gösterilen Saba ile Roberto Hilbert, olayı doğruladı. Futbolcu, "Evet böyle bir olay oldu. Ama bu bizim özelimiz. Sadece şunu söyleyebilirim, karıma vurmadım" ifadelerini kullandı. Saba ise "Çok yüksek sesli bir atışmamız oldu. Ama Roberto el kaldırmadı. Fazla büyütmemek lazım" dedi.

4 ÇOCUK BABASI
Eritre
asıllı Saba Hilbert, beş yaşındayken annesi ve iki kardeşiyle ülkesindeki iç savaştan kaçarak Almanya'ya gitti. 10 yıl önce evlenen çift, birini evlat edindikleri dört çocuk sahibi oldu. Hilbert çifti arasında polis tarafından alınan tedbirlerin durumu sakinleştireceği belirtildi. Polis Sözcüsü Bernd Lichtenberg, "Bundesliga'da oynayan bir futbolcuya karşı polisin tedbir aldığını doğrulayabilirim. Suç duyurusunda bulunuldu" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.