Bugünkü
Takvim

Blair: bizim yüzümüzden var

ABONE OL
Blair: DAEŞ bizim yüzümüzden var
İngiltere eski başbakanı ilginç itiraflarında bulundu. CNN'de Fareed Zakaria'ya konuşan Blair, Irak'taki nükleer silahlarla ilgili olarak "Aldığımız istihbarat yanlış olduğu için özür dilediğimi söyleyebilirim" diye konuştu. Blair, "DAEŞ'in ortaya çıkmasının ana nedeni 2003'teki Irak işgâli" yönündeki görüşte "doğruluk payı" olduğunu da itiraf etti.

kalan karakter 1000

yunus yunus

blair insanlık katilidir savaş suçu işlemiştir günahsız milyonları öldürmüştür yargılanmkalıdır Avrupa adilse bunu yapar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.10.2015 14:37
mehmet mehmet

sen git milletin evini yuvasını yık sonrada bizde hata var de. hadi siyonistler. ALLAH bu insanlara verdiğiniz zülmü elbet bir gün size sorar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 26.10.2015 09:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.