Bugünkü
Takvim

İsrail panikte

ABONE OL
İsrail panikte
Terörist Devlet İsrail, Mescid-i Aksa'ya girişte uygulanan 40 yaş sınırlamasını kaldırmak zorunda kaldı. İsrail polisi, bundan böyle cuma namazı kılmak isteyen Filistinlilere yaş sınırlaması getirilmeyeceğini açıkladı. Son dönemde İsrail'e artan tepkilerin azaltılması için böyle bir uygulamanın hayata geçirildiği açıklandı. Yaş sınırının kalkmasıyla Harem-i Şerif'te yaklaşık 25 bin kişinin cuma namazı kıldığı belirtildi. İşte bu durum, İsrail'de büyük paniğe neden oldu. Birçok İsrailli, kalabalık nedeniyle rahatsızlığını dile getirdi.

kalan karakter 1000

kime ne kime ne

kendi ülkelerinde ikinci sınıf vatandaş konumunda hey israil sana yer veren filistinliler bir kısmı senin kavminden sen destegini amerikadan alıyorsun diye insanları dinden etmeye kalkman insanlık dışı

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 25.10.2015 10:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.