Bugünkü
Takvim

Kraliçe'nin kanalı ana muhalefet gibi

ABONE OL
Kraliçe'nin kanalı ana muhalefet gibi
İngiliz devlet kanalı BBC, CHP'nin yapamadığı muhalefeti hayata geçirmek için algı konusunda doktora yaptı. Son olarak, muhalefet partilerinin mutlaka seçmenini sandığa götürmesi gerektiğini belirten BBC, AK Parti'nin tek başına iktidar olma ihtimalinin yükseldiğine dikkat çekti. Bunun kendileri için büyük bir tehlike olacağının farkında olan , Türkiye'nin koalisyon günlerindeki gibi güçsüz olması için muhaliflerin daha akıllıca hareket etmesini istedi. Kraliçe II. Elizabeth'in emirlerini harfiyen uygulayan BBC, Gezi eylemlerinde de 'Türkiye'de savaş var, Erdoğan gidiyor" yalanını izleyicilerine aktarmıştı. Türkiye'deki Türk görünümlü gazeteciler de BBC'ye tam destek vermişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.