Bugünkü
Takvim

rest çekti

ABONE OL
Katar rest çekti
Katar Dışişleri Bakanı Halid El Atiyye, 'da diyalog sürecini başlatmak için çaba harcadıklarını belirtti. Atiyye, "Diyalog çağrısını tercih ediyoruz ve bunun yanında güçlü bir şekilde duruyoruz. Suriye'yi bölünmekten korumak için Suudi ve Türk kardeşlerimizle elimizden geleni yaparız. Suriyelileri rejimin tehditlerinden korumak için gerekirse askeri müdahalede bulunuruz" dedi. Kan dökülmeye başladığında Suriye halkının yanında durduklarını söyleyen Atiyye, Birlemiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin Suriye halkını koruyamadığını, bu yüzden Suriye'nin dostları girişimini desteklediklerini ifade etti. Bu açıklama, Kremlin'de de şaşkınlıkla karşılandı. 'ın Suriye restini tek başına değil, Türkiye, ABD ve Suudi Arabistan'ın tam desteğiyle yaptığına dikkat çekildi.

kalan karakter 1000

Medeniyet Medeniyet

Ve helal olsun cumhurbaşkanımıza,bu ülkelerde fikir birliği sağlamak şimdiye kadar başarılamamıştı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır1
cevapla 23.10.2015 11:03
Kudüs Kudüs

Bravo Katar'a

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır1
cevapla 23.10.2015 10:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.