Bugünkü
Takvim

Emel'ine ulaşamadı

ABONE OL
Emel'ine ulaşamadı
Vatan Partisi lideri , Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne açılan sözde Soykırım davasını kazandı. Davayla ilgili açıklama ise Ermenistan'ın avukatlığını yapan 'den geldi. Dünyaca ünlü aktör George Clooney'in eşi olan ünlü avukat, kararın Perinçek lehine çıksa da asıl kazananın kendileri olduğunu iddia etti.

kalan karakter 1000

Osmanlili Pasalar Pasasi Tayyip Pasa Osmanlili Pasalar Pasasi Tayyip Pasa

Türkiyenin gücü Allahin izni ile her güce devlete karsi yeter ermeni bozuntulari itlerinizi pkk üzerinden saldiniz türkiyenin üzerine ama pis lesleri tek tek seriliyor serilmeyde devam edecek Türkün gücü imanindan geliyor iman gücü üstündede bir güc yoktur halleslik hainlik baska gidin istediginiz yere sikayet edin Türkiye kimseden korkmuyor cekinmiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2015 19:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.