Bugünkü
Takvim

şehre indi

ABONE OL
Ayı şehre indi
Rusya'da bir alışveriş merkezine giren , büyük paniğe neden oldu. Güvenlik görevlilerinin vurarak öldürdüğü ayı, gündemdeki yerini korurken benzer bir olay Bursa'da yaşandı. Merkez Yıldırım İlçesi'nde Uludağ'ın eteklerinde bulunan Temenyeri Caddesi üzerinde bulunan dinlenme parkındaki çöp kutularının yanında kadar gelen ayı yiyecek aradı. Ayıyı fark eden vatandaşlar, sağa sola kaçışarak büyük panik yaşadı. Bazı vatandaşlar ayının korkusundan ağaç ve direklere tırmandı. Ayı daha sonra ormanda kayıplara karıştı.

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

lennnn seftaliler eger kaçacaksanız iki ayaklı ayılardan kaçın çünkü biz insanlara en çok zararı dokunan onlardır..........................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2015 14:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.