Bugünkü
Takvim

'den insanlık suçu

ABONE OL
YPG'den insanlık suçu
Suriye'nin kuzeyinde PYD'nin kontrolündeki 14 köy ve ilçede araştırma yapan Uluslararası Af Örgütü, PYD ile askeri kanadı 'nin Arap ve Türkmen sivillerin yaşadığı bölgeleri yıktığını belirledi. Binlerce Arap ve Türkmen'i çöllerde yaşamaya mahkum bırakan ve göçe zorlayan YPG'lilerin insan haklarını ihlal ettiği ve savaş suçu işlediği bildirildi.

kalan karakter 1000

TÜRK TÜRK

en kısa zamanda insan olmadık pislikleri temizlemek için atom bombasının bin katı değerinde bir bomba yapmalıyız. koministlerden ve siyonistlerden başka şekilde kurtuluşumuz olmayacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 14.10.2015 10:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.