Bugünkü
Takvim

kapandı!

ABONE OL
Playboy kapandı!
Dünyaca ünlü erkek dergisi tarihi bir karar aldı. Dergi artık çıplak kadın fotoğrafı yayınlamayacağını açıkladı. Derginin sahibi Hugh Hefner (89), dergide bundan sonra çıplak kadın fotoğraflarına yer vermeyeceğini açıkladı. Karar 2016 Mart ayından itibaren hayata geçirilecek. Radikal kararı New York Times'a verdiği röportajda açıklayan Hefner kararın sebebinin artık çıplak kadın fotoğraf devrinin kapanması olduğunu söyledi. Playboy'un CEO'su Scoot Flanders ise "Devir artık her fotoğrafa bir tık ötede olduğumuz devir. Artık bunları geçmeliyiz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.