Bugünkü
Takvim

", gelecekte Müslüman olacak"

'da Müslüman cemaatinin önde gelen örgütlerinden İslami Kültür Merkezi Basın Sözcüsü , Letonya'nın 50 yıl içinde Müslüman bir ülke haline geleceğini söyledi.

  • Dünya
  • 14.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.10.2015 21:02
ABONE OL
O AB ülkesinin tamamı Müslüman olacak
Klimoviç, 'da Neatkariga Rita Avize gazetesine verdiği röportajda, Letonya'da Müslümanların doğurganlık oranının yerli nüfusa göre çok daha yüksek olduğunu, kendisinin de üç çocuk sahibi olduğunu belirterek, bu durumda elli yıl içinde Letonya'da Müslümanların sayısının Hristiyanların sayısını geçeceğini ifade etti.

Avrupa ülkelerinin göçmen dalgasını kendi elleriyle yarattığını söyleyen Klimoviç, "Çünkü onlara köle gerekiyor, çalışacak insan gerekiyor" diye konuştu. Klimoviç, Müslüman ülkelerden gelenlerin içki içmedikleri ve sürekli sigara molası vermedikleri için, Letonya'da pek çok işletme sahibinin, işyerlerinde sadece Müslüman ülkelerden gelen öğrencilere iş verdiğini dile getirdi.

kalan karakter 1000

medine medine

zaten islam gelişmiş toplum dinidir geri kalmış zihinler kıymetini bilemezler anlayamazlar medeni bir şehir dinidir başkaları islamı taşıyamazlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 15.10.2015 12:26
ali ali

50 sene sonra letonya,da bir ortadoğu ülkesi olacak. hayırlısı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır7
cevapla 15.10.2015 11:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.