Bugünkü
Takvim

seli!

Kana doymayan , tankı tüfeği bıraktı! Baraj kapaklarını açtı. 'yi sel bastı

ABONE OL
İsrail seli!
Gazze'de katliam yapan , çirkin yüzünü bir kez daha gösterdi. Baraj sularıyla saldırıya geçti. İsrail, sağanak yağışların ardından barajlarda biriken suyu Gazze'ye boşalttı. Su kapaklarının bir anda açılmasıyla 'yi sel aldı. Yollar göle döndü, çok sayıda ev ise sular altında kaldı. Söz konusu barajlarda aşırı birikinti olmadığı ve İsrailli yetkililerin, hiçbir uyarı yapmadan baraj sularını boşalttığı belirtildi. Sel faciasında can kaybının yaşanmadığı, ancak çok sayıda evde tahliye çalışmasının yapıldığı kaydedildi. Su kapaklarını geçtiğimiz haftadan bu yana belirli aralıklarla açıp kapatan İsrail, kasıtlı olarak yol açtıkları sel felaketleriyle günlerdir Gazze halkına zorluk çektiriyor. İsrail saldırılarında evleri yıkılan Gazzeliler, bölgeyi etkisi altına alan sert kış şartları nedeniyle de zor günler geçiriyor.

kalan karakter 1000

daniel daniel

El kahhar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.02.2015 21:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.