Bugünkü
Takvim

küstahlığı

Ünlü gazetesi Daily Mail kadınların 'de tecavüze uğrama olasılığı olduğunu ileri sürerek Türkiye'ye yalnız tatile gitmeyin çağrısı yaptı

ABONE OL
İngiliz küstahlığı
International Women's Travel Center sitesinin kurucularından Julie Kreutzer tarafından yapılan haberde, dünyada kadınlar için tek başına tatil yapılacak en tehlikeli 10 ülkesi arasında gösterildi. Gazete buna gerekçe olarak Mersin'de kaçırılarak vahşice katledilen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın olayını gösterdi. Gazete ayrıca, Türkiye'de kadına tecavüz olayının halen Türk halkı arasında bir tabu olduğunu savundu. Türkiye ile birlikte listeye giren 10 ülkenin adları ise şöyle sıralandı. Hindistan, Brezilya, Taylandiya, Mısır, Kolombiya, Güney Afrika, Fas, Meksika ve Kenya.

kalan karakter 1000

Murat Murat

Doru demis

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 24.02.2015 11:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.