Bugünkü
Takvim

Dikkat! geçiyor

ABD i, meslektaşları olan köpeği, emeklilik günlerine törenle uğurladı

ABONE OL
Dikkat! Köpek geçiyor
AMERİKA'da ilginç bir uğurlama töreni düzenlendi. Yıllarca e yardımcı olan emektar K-9 köpeği Yargıç, duygulu bir törenle emekli edildi. Yargıç, 2 yaşından itibaren eğitildi. Özellikle koruma ve arama kurtarma alanında uzmanlaştıdıldı. Ardından Batı Deptford Polis Departmanı'nda kadroya alındı. Ve yıllarca polise yardımcı oldu. Arama kurtarma operasyonlarına katıldı. Uyuşturucuları koklayıp beyaz zehir tacirlerini yakalattı. Ama yaşı doldu, emekli oldu. 9 yaşına girdiği için artık görevini yapmakta zorlanan Yargıç için, tören mangası kuruldu. Şefinin elinde manganın önünden geçen Yargıç'a saygı sonsuzdu. Meslekdaşları onu New Jersey Swedesboro Hayvan Hastanesi'ne selam durarak uğurladı. Batı Deptford Polis departmanı görevlileri, Yargıç'ı gönderirken duygulu anlar yaşadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.