Bugünkü
Takvim

Devlet parasıyla

Devlet parasıyla dünya turu
İngilteredevlet yardımıyla yaşayan kadının bu parayla yaptığı nu konuşuyor. İşi olmayan ve çocuk sahibi olduğu için devletten yıllık 8 bin 500 sterlin (33 binTL) yardım alan kadın, tatil için 3 bin sterlin (11 bin 500 TL) harcadığını itiraf etti. Vergi mükelleflerinin parasını ihtiyacı olmamasına rağmen kullandığı gerekçesiyle eleştirilerin hedefi olan Kay Bird (28), Bali, Dubai ve Avustralya gibi ülkeleri ziyaret etti. Tüm ihtiyaçlarını ailesinin karşılandığını belirten kadın, "Yardım parasına ihtiyacım yok ama almamak aptallık olurdu" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.