Bugünkü
Takvim

İlan-ı ih@net

ABONE OL
İlan-ı ih@net
Evlilik dışı ilişki arayanlar için 2009 yılında hizmete giren 'Gleeden' adlı ihanet sitesinin 'daki reklam kampanyaları, Fransızlar'ı kızdırdı. Sitenin Fransa'da metro, otobüs durakları, billboardlar ve en son belediye otobüslerine reklam vermesi, Fransızlar'ın tepkisine neden oldu.
1.5 MİLYON ÜYESİ VAR
Reklam kampanyasının sloganında 'ısırılmış bir elma ve üzerinde kadınlar tarafından düşünülen alışılmadık ilişki buluşması' mesajı yer aldı. Fransızlar'ın yoğun tepkisi üzerine 'Gleeden' şirketi reklamlarını çekmek zorunda kaldı. Şirketin sözcüsü Solene Paillet, "Bu tepkiye anlam veremiyoruz. 1975 yılından bu yana Fransa'da eşlerin birbirini aldatması cezaya tabii değil" diyerek reklam kampanyasını savundu. Bu arada sitenin Avrupa'da tam 1.5 milyon üyesi var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.