Bugünkü
Takvim

Joe Bi'densiz!

ABD Başkan Yardımcısı , yeni Savunma Bakanı Carter'in eşini yakın markaja aldı! Kadının omuzlarına dokunarak masaj yaptı, kulağına bir şeyler fısıldadı. Tacizi aratmayan görüntüler, ülkeyi ayağa kaldırdı

ABONE OL
Joe Bi'densiz!
ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, yeni Savunma Bakanı Ashton Carter'ın yemin töreninde skandala imza attı. Biden'in Carter'in eşini yakın markaja alması ülkede tepki topladı. ABD Başkanı Barack Obama, geçen Aralık ayında istifa eden Savunma Bakanı Chuck Hagel'in yerine Ashton Carter'ı atadı. Carter'ın önceki gün gerçekleşen yemin törenine ise ABD Başkan Yardımcı Biden damga vurdu. Gözler kürsüde konuşma yapan Carter'da değil, çiçeği burnunda bakanın eşi Stephanie Carter'ın arkasında duran Joe Biden'e odaklandı.

SKANDAL HAREKETLER

"Mesafesiz duruşuyla" hafızalara kazınan Biden, kürsüde göreve atandığına dair konuşma yapan Carter'ın eşi Stephanie'nın arkasına geçti. Ellerini kadının omuzlarına koyan Biden, masaj yapmayı da ihmal etmedi! Daha sonra Stephanie'nın kulağına eğilerek bir şeyler fısıldadı. Bayan Carter ise Biden'in ani hareketi karşısında soğukkanlılığını koruyarak gülümsemeye çalıştı. Carter'ın konuşmasının ortasında Stephanie'ye teşekkür ederken eliyle eşinin sol omuzuna dokunması ise 'Biden'a gözdağı' olarak yorumlandı. Biden'ın tacizi aratmayan hareketleri, Amerika'da eleştiri konusu oldu. Independent gazetesi, "Biden kişisel mesafeleri koruma konusunda pek de iyi değil" yorumunu yaptı. daha önce de birçok kadına aynı davranışta bulunmuştu.

ABD Başkanı , geçen yılın Aralık ayında Savunma Bakanı Chuck Hagel'ın istifasının ardından yerine Carter'ı aday göstermişti. ABD Senatosu, Carter'ın Savunma Bakanlığı'na getirilmesini geçtiğimiz Perşembe günü onaylamış, Senato'da yapılan oylamada, 5'e karşı 98 oyla Carter'ın göreve atanması kararı çıkmıştı.

SABIKASI KABARIK

Biden'ın daha önce de 'ellerine hakim olamadığı' görülmüştü. Başkan Yardımcısı, yeni senatörlerin yemin töreni esnasında Demokrat Chris Coons'ın kızıyla yakından ilgilenmişti. Eylül 2012'de seçim kampanyası kapsamında Ohio'daki bir bara giden Biden, motosikletçi bir kadını kucağına oturtmuş, yanında oturan diğer motosikletçilerin tuhaf bakışlarıyla karşılaşmıştı. Biden, 2013'te de Beyaz Saray muhabiri Amie Parnes'in beline sarılmıştı!

kalan karakter 1000

Mahmutlar Mahmutlar

Bu adamlar dünyayı yönetiyorlar.Demek ki dünyanın çivisi çıkmış.Adam kameraların önünde başkasının eşine bunu yapıyorsa.......

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.02.2015 12:14
121111111111111111111111111111111111111111 121111111111111111111111111111111111111111

makam mevki boş.adamın içi kofsa yani temelsiz ise .gerisi boş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.02.2015 11:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.