Bugünkü
Takvim

Hollanda'nın oyunu

ABONE OL
Hollanda'nın oyunu
Avrupa, terör örgütü 'e katılımda rekor kırdı. Hollanda ise Türkiye ile ilgili kara propaganda yaptı. Hollanda televizyonu NOS'un haberine göre biri 15, ikisi 16 yaşında olan 3 kız çocuğu geçtiğimiz Cuma günü ülkeden ayrıldı. Söz konusu çocuklar, Suriye'ye gitmek amacıyla Türkiye'ye hareket etti. Bunun üzerine Hollandalı yetkililer Türk makamları ile irtibata geçti. Türk polisi üç kızdan ikisini yakalayıp Hollanda'ya teslim ederken diğer kız izini kaybettirdi. Türk makamları Hollandalı yetkililere "Üç kızın IŞİD'e gittiğini bildiğiniz halde neden gönderiyorsunuz" eleştirisinde bulundu. Hollanda gazeteleri ise haberi "Türkiye, IŞİD'e giden militanlara göz yumuyor" yorumuyla verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.