Bugünkü
Takvim

Cennet adasında

Doğal güzelliği ile turistlerin ilgi odağı olan Tayland'ın Koh Samui adası le sarsıldı Öldürülen kişinin ismi açıklanmadı Ancak 34 yaşlarında bir Türk vatandaşı olduğu belirtildi

ABONE OL
Cennet adasında cinayet
Tayland'ın Koh Samui adası le sarsıldı. "Cennet Ada" diye bilinen ve doğal güzelliği ile birçok turistin ilgi odağı olan ada da 34 yaşlarında ismi açıklanmayan bir .

KATİL POLİSE TESLİM OLDU
Olay dün sabah saatlerinde ortaya çıktı. Koh Samui adasında, Türk olduğu açıklanan ama kimlik bilgileri gizli tutulan turist, Chaweng adlı sahil barının güvenliği ile tartıştı ve görevli tarafından vurularak öldürüldü. Görgü tanıkları polis sorgusunda "Başına ve göğsüne kurşunlar isabet etti. Daha sonra yere yığıldı. Cesedinin yanında bir bıçak ve 100 bin baht (yaklaşık 3 bin dolar) nakit para vardı" ifadelerini kullandı. Türk turisti, Kabin Srisa-Ard adındaki güvenlik görevlisinin öldürdüğün ortaya çıktı. Buna göre katil, olay yerinde polisin gelmesini bekledi ve polise teslim oldu.

'SERVİS YAPILMASINI İSTEDİ'
Polis raporunda ise, "Türk turist, önceki gece saat 02:00 sularında bara sarhoş olarak geldi. Kendisine servis yapılmasını istedi. Ancak, çalışanların barın kapandığını söylemesi üzerine 34 yaşlarında olan Türk vatandaşı görevlilerle tartışmaya başladı. Bardaki güvenlik görevlileri de sesler üzerine tartışma alanına geldi. Çalışanların kalabalıklaştığını gören Türk vatandaşı bu duruma sinirlendi. Çalışanlarla birlikte güvenlik görevlileriyle de tartışmaya başladı" şeklinde yer aldı.

NEFSİ MÜDEFA HAKKI
Polis olayla ilgili açıklamasını şu şekilde sürdürdü: "Taraflar arasındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Bardaki görevlilerin hep birlikte turisti dövdüğü ve Kabin Srisa- Ard adlı güvenlik elemanın daha sonra silahını çekerek ateş etti. Bu sebeple Türk turistin hayatını kaybettiği ifade edildi. Bu durum polis tutanaklarına görevliler "Nefsi Müdafa hakkını kullandı" olarak geçti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.