Bugünkü
Takvim

Dalga geçilen kraliçe adayı!

Dalga geçilen kraliçe adayı!
İngiltere'de yaşayan (23) güzellik kraliçesi olmaya doğru gidiyor. Hamsley, çocukluğunda çirkin olduğu gerekçesiyle sözlü ve fiziksel saldırılara maruz kaldı. Ailesi, Hamsley'in evden eğitim almasını istedi. Genç kız, tüm psikolojik, sosyolojik baskılara rağımen umudunu kaybetmedi. Eğitimini başarıyla bitirdi. Daha sonra ülkenin en önemli iki ajansında modellik yapmaya başladı. Geçen hafta sıradan bir selfie'sini gönderdiği yarışma hayatını değiştirdi. İngiltere'nin en güzel kadınını seçmek için yapılan yarışmanın favori ismi oldu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.