Bugünkü
Takvim

Yogartık

"İçsel huzur" tura başladı! Cinsel taciz ve dolandırıcılıkla suçlanan yogacı , bu kez Denizli'de ortaya çıktı. Uluslararası festivalde yüzlerce kişiye yoga yaptırdı

ABONE OL
Yogartık
Huzur, hapisten döndü! Sahibi olduğu Akademy Yoga'da "içsel huzur" adı altında müşterilerini hipnoz ederek cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen ünlü yoga hocası Prof. Dr. Akif Manaf denetimli serbestlikten faydalandı. Ardından da icraatlarına başladı! Denizli'de Uluslararası Yoga Federasyonu ile Yoga Akademisi tarafından düzenlenen Uluslararası Yoga Festivali'nde ortaya çıktı. Yüzlerce kişiye yoga yaptırdı. Manaf'ın teknikleriyle iç huzuru yakalamaya çalıyanlar, kendini çimlere bıraktı.

KOMPLO KURDULAR
Manaf, yoga yaptırırken kendini de savundu. Cinsel taciz iddialarının komplo olduğunu söyledi. "Türkiye'de özellikle birini karalamak istiyorsanız cinsellikle ilgili iddialarda bulunacaksınız. Bu komplo benim markamı ele geçirmek için yapıldı" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.