Bugünkü
Takvim

Şoke eden itirafı!

Meclis Başkan Vekili , saldırısındaki asıl amacın bölgenin Filistinliler'den temizlenip, Yahudilerin yerleştirilmesi olduğunu itiraf etti.

  • Dünya
  • 21.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.07.2014 15:03
ABONE OL
Şoke eden Gazze itirafı!
li aşırı sağcı vekil Ayelet Shaked'in 'Filistinli anneleri de öldürelim' çağrısından sonra İsrail'den ırkçı sesler artmaya başladı. İsrail Meclis Başkan Vekili İsrail'in 'ye saldırmasındaki amacı itiraf etti. Gazze'ye daha acımasızca saldırılması, halkın sınır dışı edilmesi ve Gazze'ye Yahudilerin yerleştirilmesi gerektiğini savunan Feiglin, 'İsrail ordusu saldırılarını tamamladıktan sonra, askerlerimize herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli tüm imkânları kullanarak Gazze'yi ele geçirecektir' dedi. Moshe Feiglin, öncelikli amacın işgal olduğunu belirterek, 'Gazze'nin ele geçirilmesinden sonra tüm silahlı düşmanlar ortadan kaldırılacak, silahlı teröristlerle bağlantısı olmayan masum insanlar uluslararası hukuka uygun muamele görecek ve bölgeden ayrılmalarına izin verilecek' diye açıkladı.

SONSUZA KADAR KALACAĞIZ

'Gazze bizim vatanımızın bir parçası, sonsuza dek burada kalacağız. Gazze, bölgedeki terörizmin temizlenmesinden sonra, İsrail'in bir parçası haline gelecek ve Yahudiler buraya yerleşecek, bu aynı zamanda İsrail'deki konut krizini hafifletilmesine de yardımcı olacak' diyen Feiglin'in kışkırtma konusunda uzun bir geçmişi var. Feiglin geçen hafta parlamentodan İsrail'in katliamlarını eleştirmeye cesaret eden iki Arap üyesini kovmuştu.

Kaynak: Yeni Şafak


kalan karakter 1000

ismail ismail

hitlerin kaldıgı yerden devam atmek lazım çünki bu pislikler bunu hak ediyor
hitlerin birlafı var ÖLDÜRMEDİĞİM HER YAHUDİ PİSLİK İÇİN BANA KÜFÜR EDECEKSİNİZ diyor haksızda sayılmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.07.2014 23:09
ERDAL ERDAL

ŞEREFSİZ SEN SADECE KÖPEK GİBİ HAVLARSIN SENİN BUNDAN ÖNCEKİ NESLİNDE BÖYLE DİYORDU NE OLDU KÖPEK GİBİ ÖLDÜNÜZ AMA DOĞRU KÖPEĞE HAKARET EDİYORUM

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.07.2014 22:50
ismail ismail

biraz daha kudurun sonunuz yaklaştı. Öyle bir gün gelecek ki size kimse ne acıyacak nede kurtaracak dünyanın her tarafında kurbanlık koyunlar gibi boğazlanacaksınız. taptığınız para bile kurtaramayacak sizi lanetli kavim....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.07.2014 21:59
kerem kerem

asil amaclari bu zaten ama amaclarina hic bir zaman ulasamicaklar, bu yaptiklari zülümün icinde bogulacaklar haberleri yok kendilerini dokunulmaz ölümsüz saniyorlar katiller

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.07.2014 19:18
HALE HALE


ŞEREFSİZZZZZZ PİSLİKKKKKKKKK
DÜNYANIN EN AŞAĞALIK İNSANLARI PARDON İNSAN OLAMAZ BUNLAR İBLİSLER

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.07.2014 19:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.